Vinil - Branda Baskı - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Vinil (Branda) Baskı Nedir

Vinil baskı, branda baskı olarak da adlandırılan baskı malzemesidir. Dış mekan dijital baskı makinesinde yapılan vinil baskılar, ağırlıklı olarak dış alanlarda, açık alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımına bağlı olarak ışıklı vinil baskı ve ışıksız vinil baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi kullanılabilmektedir.
Vinil baskı, genellikle afiş amaçlı kullanılır. Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyuta ulaşabilmektedir.
Bu özellik nedeniyle vinil baskı en çok tercih edilen dijital baskı malzemesidir.

Vinil (Branda) Baskı’nın Kullanım Alanları

Branda baskı denildiği zaman en çok dış cephelerde ön plana çıkan bir reklam materyalidir. Özellikle bina cephe giydirmelerinde, afişlerde, pankartlarda ışıklı ışıksız germe tabelalarında kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan branda baskı, özellikle dış mekanda uygulama kolaylığından dolayı her yerden görünür olması önemlidir. Etkin görsel kullanımı ile birlikte reklam malzemesi olarak müşteri getirme ve satışlarınızı arttırmada etkili bir faktördür. Günümüzde bu tür reklam malzemelerini günlük hayatımızın birçok yerinde görebilmemiz mümkündür. Gayrımenkul sektöründen fuar sektörüne, hazır giyimden inşaat sektörüne kadar oldukça fazla kullanım alanı mevcuttur.

Vinil Baskı Çeşitleri

Hayatımızın her alanında görebileceğimiz vinil baskı çeşitleri ile farklı görsel şölenler sunuyor. Vinil baskı çeşitleri;
  • Işıklı vinil baskı,
  • Işıksız vinil baskı,
  • Lamine vinil baskı,
  • Dökme vinil baskı,
  • Mat vinil baskı,
  • Parlak vinil baskı
  • Gramaj vinil baskı,
Vinil baskı dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve dikkat çekmesi sebebiyle çok fazla tercih edilir.

İzmir Vinil - Branda Baskı Fiyatları

Vinil - branda baskı fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak alan ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Vinil - branda baskı konusunda alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak lokasyon için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön