Totem - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git
İzmir Totem Tabela

Totem

Yol kenarlarına, alışveriş merkezleri önlerine, devlet kurumlarını gösteren yerlere, fabrika önlerine, dükkan kenarlarına konulan uzaklığa göre boyutları üretilebilen bir ayaklı reklam çeşididir. Totem tabelalar tek veya çift bacaklı, ışıklı, ışıksız, kompozit alüminyum, çelik saç profil ve vinil germe olarak yapılır.
İzmir Totem Firmaları
İzmir Totem Firmaları

Afiş - Poster Baskı

tiam ornare sit amet lectus eget pretium. Vivamus non risus nibh. Praesent ornare, velit sed placerat viverra, risus neque cursus tellus, et efficitur turpis dolor ut sem. Suspendisse vitae lacus hendrerit, convallis nulla in, congue purus. Duis at erat vel metus dapibus tempor. Nulla fringilla arcu non ante dapibus varius. Fusce a rutrum ante. Vestibulum venenatis augue vel enim venenatis placerat.

Totem Tabela İmalatı

Totem tabelaları daha büyük yapı da olan ve daha gösterişli olan tabela sistemleridir. Bu tabela sistemleri ile daha etkin bir şekilde kitlenize ulaşabilirsiniz.
Firmamız İzmir bölgesinde verdiği geniş yelpazeli reklam sistemleri imalatı ile müşterilerine etkin bir şekilde hizmet vermektedir.
Işıklı veya ışıksız totem tabela imalatı yapan firmamız vermiş olduğu hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Sizler de bu harika ürüne sahip olmak için hemen bizleri arayarak yardım alabilirsiniz.
İzmir Totem Firmaları

İzmir Totem (Açık Hava Yol Tabelası) Fiyatları

Totem fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak alan, kullanılacak diğer materyaller ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak lokasyon için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön