Kutu Harf - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git
İzmir ışıklı ışıksız Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Tabela çeşileri arasında dikkat çeken ve en çok kullanılan tabela modelidir. Pleksiglas tabela, ışıklı ve ışıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir. Pleksiglas malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir.
İzmir Işıklı Işıksız Led Kutu Harf Tabela Reklam İmalatı Firması
İzmir Işıklı Işıksız Led Kutu Harf Tabela Reklam İmalatı Firması

Pleksi Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı


Pleksi, normal cam ile kıyaslandığında sıcaklığı yaklaşık % 20 daha az ileten bu malzemenin camdan daha hafif olması nedeni ile kutu harf tabelası malzemesinde tercih nedenlerinden en önemlisidir. Hem ışıklı hem de ışıksız olarak tasarlanabilen pleksi kutu harf tabelalar her iki hali ile de son derece göz doldurmakta ve akılda kalıcılığını sabitlemektedir.

Afiş - Poster Baskı

tiam ornare sit amet lectus eget pretium. Vivamus non risus nibh. Praesent ornare, velit sed placerat viverra, risus neque cursus tellus, et efficitur turpis dolor ut sem. Suspendisse vitae lacus hendrerit, convallis nulla in, congue purus. Duis at erat vel metus dapibus tempor. Nulla fringilla arcu non ante dapibus varius. Fusce a rutrum ante. Vestibulum venenatis augue vel enim venenatis placerat.
İzmir Işıklı Işıksız Led Kutu Harf Tabela Reklam İmalatı Firması

İzmir Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf tabela fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak alan, kullanılacak diğer materyaller ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak lokasyon için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön