İzmir Kurumsal Kartvizit Tasarım - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Kurumsal Kartvizit


Kartvizit, kişilerin ve kurumların kendini tanıtmak amacıyla hazırlanan ufak ve kreatif kartlardır. Diğer bir ifadeyle kartvizit, üzerinde tanıtıcı bilgilerin yer aldığı, olmazsa olmaz bir kurumsal kimlik öğesidir. Kurumsal bir davranış biçimi olarak kartvizit alışverişi, kurumsal kültürün bir gereğidir. Ayrıca kartvizitte yer alan bilgiler sayesinde iletişim, sürdürülebilir hale gelir.
İzmir kurumsal kartvizit
İzmir kurumsal kartvizit

İlk İzlenimi Kartvizit Oluşturur

Kartvizit, iletişimi sürdürülebilir kılar. Herhangi bir ortamda (toplantı, event, zirve, eğitim vs.) tanışılan kişilerle kartvizit alışverişi yapılarak karşı taraf üzerinde bir iz bırakılır. Kartvizit, karşımızdaki kişiye temas etmemizi sağlar. Kartvizit kurumsal iletişim / iş ilişkisi için önemli olduğu kadar tüketiciyle / hedef kitleyle iletişim için de önemlidir.
Kartvizit sayesinde kurum ile hedef kitle arasındaki bağ ve iletişim kurulmuş olur. Kurulmakla kalmaz bağ ve iletişimin devamlı olması sağlanır.

Özel Kartvizitler

Günümüzde daha çok tercih edilen kartvizit tasarım biçimleri, eskiden olduğu gibi sektörel resimlerin bulunduğu kartvizitler değil, daha çok bilgilerin ön plana çıktığı, sade ve göz yormayan renkli fakat dikkat çeken tasarımlardır. Mevcut kartvizit tasarımı bastırabilir veya farklı tasarımların belli bölümleri (renk, yazıtipi, arka plan v.b.) kullanılarak yeni tasarımlar hazırlanabilir. Ayrıca yeni trend şeffaf kartvizit tasarımları için bize ulaşabilirsiniz.
İzmir kurumsal kartvizit

İzmir Kurumsal Kartvizit Fiyatları

Kurumsal kartvizit fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde tasarımına, ölçülerine, kağıt gramajına, kaplama çeşidine ve adedine göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön