Işıklı Tabela - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Işıklı Tabela

Yapımında ve adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları kullanılmaktadır ki zamanımızın trendi olarak genelde led tercih edilir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir.
İzmir Işıklı Led Tabela
İzmir Işıklı Led Tabela

Led Işıklı Tabela İmalatı

tiam ornare sit amet lectus eget pretium. Vivamus non risus nibh. Praesent ornare, velit sed placerat viverra, risus neque cursus tellus, et efficitur turpis dolor ut sem. Suspendisse vitae lacus hendrerit, convallis nulla in, congue purus. Duis at erat vel metus dapibus tempor. Nulla fringilla arcu non ante dapibus varius. Fusce a rutrum ante. Vestibulum venenatis augue vel enim venenatis placerat.

Gravür Tabela
Işıklı tabela çeşitleri arasındadır. Gravür tabela dış mekanlarda görselliği artırmak amacı ile uygulanabilir. Işıklı gravür tabela hem dış hem iç mekanlarda, ofis içinde, bina girişlerinde kullanılabilir. Gravür tabela pleksiglas malzemenin bilgisayarlı CNC tezgahlarda yazı ve logoların kenarının kazınarak üsten alüminyum kasa içerisine led yerleştirmek suretiyle aydınlatma işlemi gerçekleştirilen bir tabela modelidir. Son yıllarda çokça tercih edilen ışıklı tabela modeli olmuştur. Duvara direk monte edilebildiği gibi üstten askılı olarak da montajı gerçekleştirilebilmektedir.
İzmir Işıklı Led Tabela

İzmir Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela sistemleri fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak alan, kullanılacak diğer materyaller ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak lokasyon için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön