Cephe Giydirme - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Cephe Giydirme

Cephe giydirme sistemleri, firmanızı tam anlamıyla yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan en önemli reklam unsurlarından biridir. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini talep edebilirsiniz.
Reflex Reklam olarak biz de size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak sizlere uzun ömürlü bir reklam olanağı sunuyoruz.
İzmir Cephe Giydirme Kaplama Tasarım İmalatı Reklam Şirketi Firması
İzmir Cephe Giydirme Kaplama Tasarım İmalatı Reklam Şirketi Firması

Cephe Giydirme

Cephe reklam giydirme cam yüzeylerin hemen hepsine kolaylıkla giydirilmektedir. Dış mekânda kullanılan delikli folyo üzerinde, dış etkenlere karşı oldukça dirençli olan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dijital baskı yöntemi ile tasarlanan reklamın solvent bazlı boyalar ile 1440 dpi çözünürlüğe sahip dış mekan resim kalitesinde çıktı alan makinelerde üretilmektedir. Montajı firmamız tarafından yapılmakta türkiyenin her bölgesinde hizmet vermekteyiz ürünlerimiz solmamaya karşı basılmakta 3 yıl garanti kapsamındadır.

Cephe Reklam Giydirme Çeşitlerimiz

  • One Way Visiyon (Delikli Folyo): Cam yüzey kaplanmış binalarda uygulanan bir yöntemdir. One Way Vision uygulanan binalarda dışardan bakıldığında dijital baskı yüzeyi, yani reklam görülmektedir. İçerden bakıldığında ise folyonun delikli yapısı sayesinde dışarı net bir şekilde görülmektedir.
  • Mesh İle Cephe Giydirme (Mesh Germe): Teknik adı Mesh olan delikli branda, rüzgar geçirmesinde bir sakınca olmayan yapıların giydirilmesinde kullanılır. İnşaat iskelesi, inşaat cephesi ve eski binalar gibi. Bu sistemin avantajlarından biri, dümdüz bir görüntü oluşturacak şekilde gerildiği için dış yüzeyi cam olmayan cephelerde de kullanılmasıdır. Ancak delikli yapısı nedeniyle çabuk kirleneceğinden, üzerindeki baskının soluk görünmesi olasıdır.
  • Folyo Kaplama: Cam ya da kompozit panel kaplı dış cephelerde uygulanmaktadır. Cam yüzeylere uygulandığı taktirde içeriden bakıldığında kaplamanın arkası görünür, dışarısı görünmez.
  • Vinil Germe: Folyo kaplama ile aynı yüzeylere uygulanabilmektedir. Folyodan farkı ise, girintili çıkıntılı yüzeylere de uygulanabilme özelliğidir. Kaplama sonrasında bina dümdüz halde görünür. BU görüntüyü elde etmek için kaplamanın uygulanacağı yüzeye profiller kesilip hazırlanır ve vinil, bu profilleri üzerine gerdirilir.
  • Kompozit Kaplama: Bu kaplama yöntemimiz, firmanızın kişiliğini tamamen yansıtmanızı sağlayacak olan, çeşitli görsel öğeleri üzerinde barındırabilen bir kaplama çeşididir. Genellikle alüminyum kompozit kaplama malzemelerinin her renk ve çeşidiyle uygulanmaktadır. Kompozit kaplama, LEDli kutu harf uygulamamızla birlikte harika görüntüler ortaya çıkarmaktadır.
İzmir Cephe Giydirme Kaplama Tasarım İmalatı Reklam Şirketi Firması

İzmir Dış Cephe Giydirme (Cephe Kaplama) Fiyatları

Dış cephe giydirme (cephe kaplama) fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak alan ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Dış cephe giydirme konusunda alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak lokasyon için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön