Broşür - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Broşür (İnsert, Flyer) Baskı Tanımı


Duyuru ve reklamlarınız için en ucuz tanıtım aracıdır renkli veya çok renkli olarak kullanılır genelde vurgulanacak duyuru veya reklam vurgulanır ve ne kadar sade olursa amacınıza o kadar kolay ulaşırsınız . El ilanı genelde 1. hamur yada kuşe kağıda basılır ve isteğe göre ebatlandırılır. En çok kullanılan ebatlar A5 ve A4 dir.
İzmir Broşür, El İlanı, Katalog Tasarım ve Baskısı
İzmir Broşür, El İlanı, Katalog Tasarım ve Baskısı

Broşür ve El İlanı Tasarım Baskı Kalitesi


İster tek sayfa, ister fazla sayıda sayfa içeren broşür, el ilanı bastırmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey baskı kalitesine güvendiğiniz ve tasarım yaptıracağınız bir matbaa ile anlaşmaktır. Baskıda çok basit kabul edilen broşür baskısı, aslında firmaların tüketici ile ilk buluşma noktası olması nedeni ile çok önem verilmesi gereken bir unsurdur. İzmir'de Reflex Reklam olarak biz, her işinize aynı hassasiyet ve kaliteli baskımız ve çalışanlarımızla özen göstermekteyiz.

El İlanı Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

El ilanı fiyatlarını araştırmaya başladığınız zaman çeşit ve boyut bakımından birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Bastıracağınız el ilanının boyutunu belirlerken üzerinde yer alacak mesajınızın uzunluğunu göz önünde bulundurmalısınız. A6 el ilanlarının fiyatları daha uygun olurken, A5 el ilanı fiyatlarının, boyut arttığı için yükseldiğini göreceksiniz. Böylece, ilanların fiyatlarını değiştiren en büyük etmen el ilanlarının boyutu diyebiliriz.
Ayrıca el ilanının her iki tarafını da kullanmak isterseniz, yine fiyatlarda değişim görebilirsiniz. En ekonomik el ilanına sahip olmak için, ilan metninizi çok dikkatli bir şekilde ortaya çıkarmanız gerekiyor. Mesajınızı net, kısa ve anlaşılabilir hazırlamanız ekonomik el ilanını hazırlamanın bir numaralı ipucu.
İzmir Broşür, El İlanı, Katalog Tasarım ve Baskısı

İzmir Broşür - El İlanı Fiyatları

Broşür veya el ilanı fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde tasarımına, ölçülerine, kağıt gramajına, kaplama çeşidine ve adedine göre değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön