Bayrak - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Bayrak

Bayrak imalatı için özel olarak dokunmuş kumaşlar; alpaka, raşel, triko polyester, polyester saten, kristal saten, mat saten, atlas saten isimli kumaşların üzerine empirme baskı, digital baskı, serigraf baskı ve fabrikasyon baskı teknikleri, aplikasyon dikiş tekniğiyle logo ve amblemler bayrağa uygulanır. Kenarları kullanılacağı mekana göre ısı kesim veya dikişli tek kat yada çift kat olabilir. Fabrikasyon ve digital baskı tekniği İle basılan bayraklar yıkamaya karşı dayanıklı ve akmaya karşı garantilidir. Bayrak sipariş vermek istediğinizde bize logonuzu Corel Draw olarak mail atmanız renklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Eğer dijital veriniz yok ise herhangi bir görselinizde mevcut değilse grafik bölümümüz tarafından bayrak tasarımınız yapılmaktadır.
İzmir Bayrak Baskı Üretimi İmalatı Reklam Şirketi Firması
İzmir Bayrak Baskı Üretimi İmalatı Reklam Şirketi Firması

Bayrak Kullanım Alanları


Bayraklar şekillerine göre farklı isimler aldıkları gibi kullanım alanları da değişiklik gösterir. Üçgen ipe dizili bayraklar mitinglerde ve kutlamalarda, üçgen ve beşgen çeşitleri bulunan tekli bayraklar hatıra bayrağı olarak, olta ya da diğer adıyla yelken bayraklar reklam amaçlı, gönder bayrakları kurumları temsilen ve ülke bayrağı olarak, kırlangıç bayraklar kurum içerisindeki yetkili kişilerin posterleri ya da tanıtılması amacıyla, masa ve makam bayrakları da makamın belirgin özelliklerini ortaya çıkartmak amacıyla kullanılır.

Bayrak Çeşitleri

Bayrakçılık  sektöründe imalatını yaptığımız, sektörün öncü firması Reflex Reklam olarak bayrak imalatı ve çeşitlerini yapmaktayız... İzmir’deki bayrak imalatı atölyemiz günlük 1000 metrekare baskı yapabilme kapasitemiz vardır. İmalatını yaptığımız ürünlerin başında Türk bayrağı imalatı, telalı makam bayrağı imalatı, sopalı bayrak imalatı, masa bayrağı imalatı, süs flaması imalatı, olta & yelken bayrak imalatı, damla bayrak imalatı, firma bayrağı imalatı, logolu bayrak imalatı, kırlangıç bayrak imalatı, Atatürk posteri imalatı gibi ürünler yer almaktadır.
İzmir Bayrak Baskı Üretimi İmalatı Reklam Şirketi Firması

İzmir Bayrak Fiyatları

Bayrak fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde çeşidine ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Bayrak konusunda alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek bayrak fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön