Araç Kaplama - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git

Araç Folyo Kaplama

Kaplama yöntemi ile renk değiştirildiğinde aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini, isterseniz ayna, kaput, tavan, panjur veya torpido gibi parça şeklinde zevkinize göre mat renkler, parlak renkler veya karbon uygulamaları kullanarak değişiklik yapabilirsiniz
İzmir Araç Oto Kaplama Folyo Giydirme Reklam Firması
İzmir Araç Film Kaplama

Araç Cam Filmi Kaplama

Araç cam filmleri araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engeller. Birçok değişik koyuluktaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür.
Ultraviole güneş ışınların koruma kalkanı serisi sizi güneşe karşı koruduğu gibi kaza anında uçabilecek cam parçaların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da korur. UV güneş koruması, araba camın daha zor patlaması ile birlikte normal camlara nazaran hırsızların arabaya girmesini de zorlaştırmaktadır.

Araç Giydirme Uygulaması

Aracınız detaylı yıkamaya alınır. Burada araç yüzeyindeki boya tozu, zift, reçine vs. gibi maddelerin temizliği yapılır. Ardından aracın kapı kolları, far ve stop grubu anlaşmalı olduğumuz uzman servis ekibimiz tarafından sökülür. Ardından aracın yüzeyi özel bir temizlik solüsyonu ile tekrar temizlenir. Parçalar için uygun şekilde kesilen folyo, tecrübeli ekibimiz tarafından aracın yüzeyine uygulanır. Uygulama işlemi sona erdikten sonra kapı kolları, far ve stop grubu yeniden aracın üzerine monte edilir. Son kontrolleri yapıldıktan sonra araç sahibine yeniden temizlenerek teslim edilir.
İzmir Araç Oto Kaplama Folyo Giydirme Reklam Firması

İzmir Araç Reklam ve Film Kaplama Fiyatları

Araç reklam ve film kaplama fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak aracın alan ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Araç reklam ve film kaplama konusunda alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak araç için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön