Afiş - Poster Baskı - ReFlex Reklam ve Tanıtım

Reflex Reklam İzmir Logo
İçeriğe git
İzmir Afiş Poster Fotoblok Folyo Baskı Tasarım Üretim İmalat Reklam

Afiş - Poster Baskı

Afişler ve Posterler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda kullanabileceğiniz afiş veya poster baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Sert Plastik Poster Nedir?

Parlak ya da mat görünümlü yapışkanlı kağıtlara HD kalitede basılan görsellerin, 3mm ve 5mm kalınlığında, foreks adlı malzemeye sıvanması yöntemiyle üretilen posterlerdir.
Fotoğraf baskıları ve çok yüksek kalite beklenen sert posterler için ideal çözümdür.
İzmir Afiş Poster Fotoblok Folyo Baskı Tasarım Üretim İmalat Reklam
İzmir Afiş Poster Fotoblok Folyo Baskı Tasarım Üretim İmalat Reklam

Kimler Afiş - Poster Bastırır

Her tür kurumsal firma poster kullanır. Fakat her kurumsal firma kendi büyüklüğüne göre bir adet bastırır. Örnek olarak Şefin Menüsü Posteri, Parti Posterleri, Spor Merkezi Posterleri, Özel günlerin tanıtımı için posterler, yılbaşı posterleri ve Atatürk Posteri gibi örnekleri kullanmak isteyen her firma poster kullanır. Kısaca her firmaya her reklam özelliğine uygun bir matbaa ürünüdür.

İzmir Afiş - Poster - Fotoblok Fiyatları

Afiş, poster ve fotoblok fiyatları, talepler ve istekler doğrultusunun haricinde uygulanacak alan ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Afiş, poster ve fotoblok konusunda alanında uzman ekip, profesyonel ekipmanlarla hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek uygulanacak lokasyon için keşif ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Reflex Reklam ve Tanıtım Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.  |   Copyright © ™ ® 2018 Tüm Hakları Saklıdır.

Bize Ulaşın
Düverlik Mahallesi Küme Evler No: 141
Torbalı - İzmir
İçeriğe dön